Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Předem děkuji za pochopení, pokud na Vámi zaslané E-maily, nebudu hned odpovídat a to jen z důvodu mého časového vytížení při čtení a psaní korespondence atp.

Kontakt  : v.kucharsky@tiscali.cz

Pod všemi články, je možná diskuze. Upozorňuji, že budou smazány příspěvky, jež se netýkají daného tématu, budou obsahovat urážky, vulgarity, nepodložené tvrzení nebo politické zviditelňování a odkazy na jiné stránky.    Administrátor 

 

 

 

>

 

TOPlist

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

smlouva

(Milan, 30. 4. 2010 20:53)

Dobry den pane Kucharsky mam uplne stejny problem jako ma pani Lipkova take jsem se tam nedocetl do kdy se to musi zaplatit a proc chcteji penize hned a nedaji nam nejakou lhutu na zaplaceni jako davalo treba mesto pri prodeji svych bytu. Taktez dekuji za odpoved a vas cas.ps.dekuji vam take za to jak jste se za nas za vsechny postavil a diky vam se prodej uskutecnuje za prijatelnych podminek jeste jedmou diky moc.

Smlouva

(Lipková, 29. 4. 2010 20:30)

Dobrý den pane Kucharský.Dnešní den se mi do rukou dostalo "Nabídka převodu vlastnictví bytové jednotky"+ smlouva ,kde je vyčíslená částka za byt.Není mi však jasné do kdy se to musí společnosti Murom uhradit v případě,že máme připravenou hotovost...Nikde jsem nenašla nějaké datum,či lhůtu....Vyrozumněla jsem z toho,že po zaplacení všechny podepsané smlouvy(ověřené) odeslat zpět na jejich uvedenou adresu a hotovost musí přijít společ.Murom do 3 dnů.
Děkuji za odpověď a Váš čas.

RE:dotaz

(Václav Kucharský, 15. 4. 2010 21:29)

Vážená paní Vaculíková, nevím zda je to pouze legrace nebo Váš dotaz myslíte vážně. Pokud legrace, tak nic moc. Pokud vážně, tak je to Vaš osobní dotaz, tak ho také pošlete na můj kontakt, kde Vám jistě odpovím, že já osobně nevlastním žádný byt, tak Vám také žádný nemohu nabídnout. Sám budu kupovat byt, který mě bude nabídnut jako každému jinému řádnému nájemníku a ten nebudu prodávat. Nepleťte si tyto stránky s inzertní agenturou nebo s realitní kanceláří. Děkuji za pochopení.

dotaz

(Vaculikova, 15. 4. 2010 20:47)

Dobrý den mám zájem o byt 3+1 v Loučné nad Desnou nejsem nájemníkem panelového domu kolik bude stát Děkuji za Vaši odpověď

Odkaz na jiné stránky

(Admin, 14. 4. 2010 11:44)

Příspěvek byl smazán. Vyplývá to ze smlouvy, kterou má Administrátor k dispozici.

dnešní článek na Aktuálně.cz

(Schönfeldová Milena, 13. 4. 2010 17:52)

Srdečně Vás zdravím,
pane Kucharský,ráda bych se Vás zeptala na Váš názor na dnešní článek "Z prodeje bytů ČEZ těží další firma blízká Kindlovi".Zda tyto popisované skutečnosti nebudou mít neblahé dopady při koupi bytů a do budoucnosti. Děkuji za odpověď.

dotaz

(Budilová, 12. 3. 2010 12:13)

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli je v této situaci možné vyměnit byt. Jednalo by se o byty ve stejném vchodě.
Děkuji za odpověď na budilova.petra@email.cz

Dotaz

(v.kucharsky@tiscali.cz, 3. 3. 2010 19:59)

Dobrý den pane Kucharský.Zajímalo by nás,co je pravdy na informaci,která koluje mezi lidmi,že Murom a.s. nám hodlá prodávat bytové jednotky bez společných prostor.Děkuji za odpověď na VPETROVEC@seznam.cz